РОБОТА В ПОЛЬЩІ (безкоштовні вакансії) – РІЗНОРОБОЧИЙ, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ТОКАР (високі ставки!!!)

Занятость
Полный день
К сожалению, объявление устарело
Польська компанія «Errichtung Polska Sp. z o.o.» запрошує на роботу:

РІЗНОРОБОЧИЙ (завод м. Плоцьк (р-н Варшави) – виготовлення металевої тари (робота із зварювальним роботом (закладка і виймання заготовок), збірка контейнерів, робота у малярному цеху
ЗАРОБІТНА ПЛАТА – 14 злотих/год.

ЗВАРЮВАЛЬНИК MAG 135 (завод м. Стараховіце (р-н Кельци) – зварювання корпусів та комплектуючих для автобусів з металу 2-10 мм; попереднє тестування на профпридатність (під ультразвук та рентген, всі позиції); наявність сертифікату ПІЗ в Глівіцах або TUV Rheinland (якщо немає – фірма допомагає з отриманням)
ЗАРОБІТНА ПЛАТА – 23 злотих/год. (випробувальний термін 1 міс. – 20 злотих/год.)

ЗВАРЮВАЛЬНИК MAG 138/136 (заводи м. Хойніце, м. Гдиня) – зварювання корпусів козлових кранів, платформ для нафтової промисловості з металу 10-50 мм; попереднє тестування на профпридатність (під ультразвук та рентген, всі позиції); наявність сертифікату ПІЗ в Глівіцах або TUV Rheinland (якщо немає – фірма допомагає з отриманням)
ЗАРОБІТНА ПЛАТА – 24 злотих/год. (випробувальний термін 1 міс. – 21 злотих/год.)

ТОКАР / ФРЕЗЕРУВАЛЬНИК / РОЗТОЧНИК (завод м. Гданськ) – виготовлення комплектуючих деталей для промислових машин на мануальних станках (без ЧПУ), досвід роботи.
ЗАРОБІТНА ПЛАТА – 19 злотих/год. (випробувальний термін 1 міс. – 17 злотих/год.)

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ (ДЛЯ ВСІХ ВАКАНСІЙ): заробітна плата – на картку польського банку (аванс до 200 злотих після відпрацювання 7 робочих днів), житло – безкоштовно; офіційна трудова угода; працевлаштування кандидатів з готовими візами або біометричними паспортами – 7 днів; запрошення (на 180 днів) – безкоштовно, забезпечуємо документальне та інформаційне супроводження відкриття польської візи; після відпрацювання першої візи (або за безвізом) оформляємо документи для отримання ВОЄВУДСЬКОГО ЗАПРОШЕННЯ (на 365 днів)

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ: +38 098 737 68 07 (viber)
Рубрики
Рабочий, обслуживающий персонал Работа за рубежом Промышленность, производство
25000 - 35000 грн.
«Errichtung Polska Sp. z o.o.»
Poland, Krakow
Показать номер
Действия
В избранноеУдалить из избранного