По факту вчиненого КП ТВКГ перешкоджання виконанню судового рішення відкрито кримінальне провадження

Як вже відомо читачам, КП ТВКГ заборгувало ВП ЮУАЕС чималу суму грошових коштів, оскільки за придбані в атомної станції теплову енергію, воду та послуги з очищення стічних вод дане комунальне підприємство систематично не розраховується і продовжує накопичувати борг.

Наразі борг перед ВП ЮУАЕС сягнув за 100 мільйонів грн.

З метою примусового стягнення боргу отримано цілий ряд рішень господарських судів, відкриті і ведуться виконавчі провадження. Накладено арешти на грошові кошти, що знаходяться на рахунках та в касі КП ТВКГ. Також арештовано усе нерухоме майно боржника.

У рамках одного з виконавчих проваджень, відкритого на підставі наказу господарського суду про стягнення 8 млн. грн., 5 серпня 2016 року державний виконавець прибув до КП ТВКГ для здійснення вилучення готівки з каси. Арешт на грошові кошти в касі був накладений ще 25 травня 2016 року. Протягом дії арешту будь-які видатки з каси здійснювати заборонено. А оскільки плата за комунальні послуги надходить до кас КП ТВКГ регулярно, до цього часу в касі повинна була вже накопичитися значна сума.

Проте, співробітники КП ТВКГ не допустили державного виконавця до здійснення виконавчих дій. Тому для відновлення порядку було викликано поліцію. Після прибуття правоохоронців державний виконавець зміг приступити до виконання своїх посадових обов’язків. Але в трьох касах підприємства-боржника виявилось сумарно лише 8075,66 грн.

Як з’ясувалося з роздруківок Х-чеків касових апаратів, в період, поки наряд поліції перебував в дорозі, посадові особи КП ТВКГ встигли провести «службову видачу» готівки на суму 61140,00 грн., що, відповідно, було зафіксовано в пам’яті касових апаратів.

Такі дії кваліфікуються як перешкоджання виконанню рішення суду, що набрало законної сили (ч.2 ст.382 КК України), і караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За фактом вчинення даного злочину по заяві ВП ЮУАЕС 11.08.2016 р. Южноукраїнським відділенням поліції Первомайського відділу поліції ГУ НПУ в Миколаївській області відкрито кримінальне провадження і розпочато досудове розслідування.

До речі, раніше до Єдиного реєстру досудових розслідувань вже було внесено кримінальне провадження, відкрите за заявою ВП ЮУАЕС по факту вчинення посадовими особами КП ТВКГ злочину, передбаченого ч.1 ст.192 КК України, тобто «Заподіяння значної майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою за відсутності ознак шахрайства». Підставою для відкриття кримінального провадження стало заподіяння ВП ЮУ АЕС майнової шкоди у зв’язку з відсутністю розрахунків з боку КП ТВКГ за отриману товарну продукцію.

Адміністрація ВП ЮУАЕС. 

http://www.sunpp.mk.ua
АЭС долг арест
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
14 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
На днях в кинотеатрах Украины состоялся показ фильма «DZIDZIO первый раз». Творческая команда вместе с DZIDZIO специально едут из города в город для того, чтобы со зрителями насладиться просмотром романтической комедии на большом экране. Везде ценители творчества приветствовали эпатажного певца и его команду аплодисментами. Во время пресс-конференции актеры вспоминали яркие и забавные истории, связанные с созданием фильма. Также DZIDZIO поблагодарил партне...
Новости компаний
Некогда объяснять: остались считанные часы Тотальной Распродажи в украинском интернет-магазине одежды Time of Style. Это самые низкие цены года, товара остается все меньше. Кликайте по ссылке, проверяйте цены и забирайте все, что нравится! Женская одежда: Свитера - от 79 грн. Платья - от 89 грн. Джинсы - от 99 грн. Блузки - от 119 грн. Куртки - от 259 грн. Мужская одежда: Рубашки - от 29 грн. Свитера - от 79 грн. Джинсы - от 229 грн. Куртки - от 419 грн. Т...
Новости компаний
Нужен подарок для близкого человека?Как выразить эмоции без слов?! Подарок с душой для него и для неё, для родителей и друзей, для себя любимого и даже для домашних питомцев! Всем, кому хочется сказать заветное "ЛЮБЛЮ".  Необычные подарки на холсте у нас! Фотокартины, поп-арт портреты, коллажи, МОДУЛЬНЫЕ картины, instagram изображения, портреты из слов - все это делаем на холсте! У нас в штате работает несколько талантливых художников, которые из фото даже...