По факту вчиненого КП ТВКГ перешкоджання виконанню судового рішення відкрито кримінальне провадження

Як вже відомо читачам, КП ТВКГ заборгувало ВП ЮУАЕС чималу суму грошових коштів, оскільки за придбані в атомної станції теплову енергію, воду та послуги з очищення стічних вод дане комунальне підприємство систематично не розраховується і продовжує накопичувати борг.

Наразі борг перед ВП ЮУАЕС сягнув за 100 мільйонів грн.

З метою примусового стягнення боргу отримано цілий ряд рішень господарських судів, відкриті і ведуться виконавчі провадження. Накладено арешти на грошові кошти, що знаходяться на рахунках та в касі КП ТВКГ. Також арештовано усе нерухоме майно боржника.

У рамках одного з виконавчих проваджень, відкритого на підставі наказу господарського суду про стягнення 8 млн. грн., 5 серпня 2016 року державний виконавець прибув до КП ТВКГ для здійснення вилучення готівки з каси. Арешт на грошові кошти в касі був накладений ще 25 травня 2016 року. Протягом дії арешту будь-які видатки з каси здійснювати заборонено. А оскільки плата за комунальні послуги надходить до кас КП ТВКГ регулярно, до цього часу в касі повинна була вже накопичитися значна сума.

Проте, співробітники КП ТВКГ не допустили державного виконавця до здійснення виконавчих дій. Тому для відновлення порядку було викликано поліцію. Після прибуття правоохоронців державний виконавець зміг приступити до виконання своїх посадових обов’язків. Але в трьох касах підприємства-боржника виявилось сумарно лише 8075,66 грн.

Як з’ясувалося з роздруківок Х-чеків касових апаратів, в період, поки наряд поліції перебував в дорозі, посадові особи КП ТВКГ встигли провести «службову видачу» готівки на суму 61140,00 грн., що, відповідно, було зафіксовано в пам’яті касових апаратів.

Такі дії кваліфікуються як перешкоджання виконанню рішення суду, що набрало законної сили (ч.2 ст.382 КК України), і караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За фактом вчинення даного злочину по заяві ВП ЮУАЕС 11.08.2016 р. Южноукраїнським відділенням поліції Первомайського відділу поліції ГУ НПУ в Миколаївській області відкрито кримінальне провадження і розпочато досудове розслідування.

До речі, раніше до Єдиного реєстру досудових розслідувань вже було внесено кримінальне провадження, відкрите за заявою ВП ЮУАЕС по факту вчинення посадовими особами КП ТВКГ злочину, передбаченого ч.1 ст.192 КК України, тобто «Заподіяння значної майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою за відсутності ознак шахрайства». Підставою для відкриття кримінального провадження стало заподіяння ВП ЮУ АЕС майнової шкоди у зв’язку з відсутністю розрахунків з боку КП ТВКГ за отриману товарну продукцію.

Адміністрація ВП ЮУАЕС. 

http://www.sunpp.mk.ua
АЭС долг арест
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Современным детям доступны десятки развлечений – любые мультфильмы всегда доступны в интернете, гаджеты всегда под рукой, а игрушками завалены все шкафы. Родители всё чаще задумываются над тем, что подарить, чтобы увлечь и развить творческие способности своего ребенка. Бумажный альбом, карандаши и фломастеры не удивят детей, т.к. рисовать можно при помощи компьютерных программ или в приложении смартфона. На помощь пришла уникальная новинка – технология рис...
Новости компаний
Школьный выпуск не за горами, а это значит, что пора определяться с выпускными альбомами. Не повторяйте чужих ошибок, заказывая их у сомнительных фотографов и дизайнеров, мечтающих поживиться за ваш счет. Создайте выпускную фотокнигу сами в удобном бесплатном онлайн-конструкторе Mofy.life. Вот вам 8 убедительных причин сделать это прямо сейчас. 1. Стильно, современно и долговечно Мы говорим категорическое НЕТ старомодные школьным виньетки с цветочками и ба...
Новости компаний
Сегодня стать владельцем нового успешного бизнеса просто: идея уже есть, Вам остается только реализовать ее. Бизнес «под ключ» один из самых простых и наиболее безопасных способов открыть свое дело. Франшиза «Уличного радио» - это новый прибыльный продукт на рынке рекламы. Приобретя франшизу «Уличного радио», Вы получите уникальное право  быть единственным владельцем такого направления рекламы в своем городе, что уже является определенной гарантией для пол...
Новости компаний
Если Вы впервые столкнулись с таким "зверьком", как виммельбух, то спешим поведать Вам, что это такое! Виммельбух - это развивающая книга-гляделка для деток, возрастом от 1 - до 5 лет. Что подразумевает под собой книга, понятно без вопросов, а вот что значит "гляделка"? Имеется в виду, что основная задача вашего малыша - внимательно наблюдать за всеми персонажами книги, искать их на каждом развороте, попросту, глядеть за ними и рассуждать, что с ними проис...