• Головна
  • Чому електронна сигарета може підтікати? Як цього уникнути?
Новини компаній
09:00, 22 жовтня 2022 р.

Чому електронна сигарета може підтікати? Як цього уникнути?

Новини компаній

Незважаючи на великий асортимент приладів для паріння, їхнє постійне удосконалення, вони не застраховані від поломок. Поширеною проблемою вейперів є протікання електронної сигарети. Згідно статистичним даним у 90% випадків до майстрів сервісних центрів звертаються з таким явищем. Спробуємо розібратися, у чому полягає справа та як уникнути неприємної ситуації. Лучшие жидкости на солевом никотине

Чому електронна сигарета може підтікати? Як цього уникнути?, фото-1

Причини протікання електронних сигарет

Виділяють наступні причини неприємного явища:

1. Неправильна збірка електронної сигарети - рідка проблема, але її не можна відкидати. Дане явище можна запідозрити, якщо порушена герметичність пристрою. Спробуйте самостійно розібрати електронну сигарету. Перевірте прокладки навколо стекла, атомайзер, випарник. Якщо всі деталі на місці та герметично закручені, тоді треба виключати інші причини.

2. Магазинна солевая жижка повинна відповідати стандартам якості. Речовина з незрозумілими домішками губить не тільки прилад, а й легені хазяїна. Рекомендовано купляти заправки до електронних сигарет у добросовісних продавців на офіційних сайтах чи перевірених магазинах.

Чому електронна сигарета може підтікати? Як цього уникнути?, фото-2

3. Коротка “затяжка” може стати причиною підтікання пристрою. Виробник розробляє випарник з урахуванням рівня подачі рідини. Якщо затяжки не відповідають цій задумці, пристрій швидко виходить з ладу. Ситуація вирішується довгим затягуванням, яке приносить більше насолоди і не впливає на роботу електронної сигарети.

4. Неправильно вибрана потужність на обладнанні призводить до протікань. У кожного пристрою є свої стандарти, які вказані на упаковці. Якщо їх не дотримуватися, можна готуватися заздалегідь до походу в сервісний центр.

5. Випарник - головний елемент електронної сигарети. Придбана солевая жидкость проходить через нього. При частому та неправильному користуванню елемент виходить зі строю. Для уникнення даної ситуації слідкуйте за рівнем заправки у резервуарі. Він повинен бути вище, ніж отвір для забору рідини. Вчасно заміняйте старий випарник на новий (1 раз у 25-30 днів). Слідкуйте за рівнем заправки.

6. Рідке користування електронними сигаретами також негативно впливає на них. Всередині пристрою є органічна вата. Вона пропускає через себе заправку. Якщо довго не користуватися електронкою, вата перенасичується рідиною. Механізм починає протікати.

Для покупки якісних сигарет та жиж до них користуйтеся послугами перевірених магазинів. Дивіться онлайн посилання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сольова жижка #солона жижа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...