Якщо у вас є старі корпусні або м'які меблі, пам’ять про які вам нагадує дитинство або інші приємні миті, і ви бажаєте її відремонтувати, щоб вони залишились у вас на довгі роки, то ця стаття створена саме для звернення вашої уваги.

Не робіть поспішних висновків

Меблі, як і інший предмет домашнього інтер'єру, після тривалого періоду можуть втратити свій привабливий зовнішній вигляд, що згодом веде до виходу їх з ладу та експлуатаційного стану. Попадання води, прямих сонячних променів, пилу, спиртних напоїв, неакуратне ставлення і часті переїзди - всі ці фактори, м'яко кажучи, негативно позначаються на зовнішньому вигляді цього важливого елементу інтер'єру. Наприклад, якщо вам дісталися від свого старого дідуся диван, шафа або комод, які пережили всі перераховані вище шкідливі фактори, то їхньому технічному і візуальному стану залишається тільки співчувати. Але як показує практика, не варто приймати поспішних рішень і виставляти старі меблі на вулицю, викидати на смітник, продавати за «копійки» або використовувати в якості скрині для зберігання банок та відер. Їх можна повернути до життя.

Звертаємось до фахівців

Саме в таких випадках рекомендується викликати фахівця з фірми по ремонту м'яких меблів або реставратора для того, щоб він зміг оцінити стан деревини, художню цінність, вартість реставраційних робіт і сам предмет в цілому. Виклик майстра обійдеться вам не дорого. Може бути й таке, що придбання такого ж нового комода, стане вам в рази дорожче, ніж повна реставрація до його початкового стану, при цьому ви ще й зможете зберегти сімейну реліквію. Так само ви можете дізнатися у майстра, скільки буде коштувати цей комод після того, як з ним будуть виконані всі реставраційні роботи. У світі величезна кількість людей, які заробляють собі на хліб і життя (далеко не погане) саме в такий спосіб. Отже, що ж ви можете отримати від реставрації старих меблів?

Економію сімейного бюджету;

Збереження сімейної цінності;

Замість старого мотлоху ексклюзивну дизайнерську річ.

Професійна реставрація

До вас так само може прийти ваш сусід «дядя Вася» і сказати, що сам може провести всі необхідні роботи з тими чи іншими меблями за відносно недорогу плату, але як показує практика, віддавати йому річ не варто, тому що він приведе її в ще гірший стан. Краще довіряти такі роботи виключно професіоналам, які працюють з антикварними речами вже протягом довгих років.