Вітринний комплекс може складатися з декількох виробив, які у поєднанні створюють гармонійну, комфортну картину. Сучасне торгове обладнання дозволяє експериментувати з меблями, які залишають багато простору навіть у невеликих приміщеннях. А ще готові торгові меблі у Львові допомагають представити покупцям та відвідувачам максимальну кількість товару, сприяють затишній атмосфері. 

Під час вибору торгових меблів важливо враховувати загальний стиль приміщення або торгового центру (наприклад, якщо острівок буде розташований у холі). Бажаючи замовити виготовлення острівців за власним дизайном та проектом, врахуйте матеріали та зовнішнє оздоблення, щоб досягти безумовної гармонії. Наприклад, скло з алюмінієвим профілем поєднується з будь-чим, крім габаритного класичного інтер’єру, а ось ЛДСП в цьому випадку буде кращим варіантом. 

Готові торгові меблі у Львові або власний проект?

Якщо підприємець потребує допомоги дизайнерів в організації вільного простору приміщення, спеціалісти фабрики «Слон» готові допомогти з правильним розташуванням меблів. Крім зазначених у каталозі товарів (готових моделей), тут можна придбати торгові острівці нестандартної та асиметричної форми. Також під час прийняття індивідуального замовлення тут враховуються:

  • загальна площа приміщення;

  • кількість товарів, які потребують викладення на вітрину;

  • майбутнє навантаження;

  • інтер’єр та оздоблення магазину чи супермаркету;

  • комфорт для продавця та відвідувачів. 

У перевагах товарів від компанії «Слон» – легкий монтаж та ремонт у разі пошкодження якоїсь частин меблів. Комплекс вітрин збирається у компактний вантаж, що дозволяє з легкістю перемістити його за допомогою транспорту або спеціального приладдя. Також торговий острівок у Львові об лаштований місцем для продавця, може комплектуватися полицями, ящиками, відкритими боксами за бажанням. 

Комплекси вітрин для серйозного бізнесу 

Розібравшись зі зручністю, зауважимо велику роль зовнішнього сприйняття сучасних торговельних мереж. Адже потенційний покупець чи інвестор не сприйме серйозно магазин чи організацію, де панує хаос та безлад. Вирішуючи купити торгові острівці у Львові, власник бізнесу отримує значні привілеї перед конкурентами та відображення серйозності бізнесу для партнерів, що бажають долучитися до справи. 

Крім розмаїття матеріалів фабрика «Слон» також пропонує усі типи вітрин та столів для макіяжу, прилавки, офісні кухні, у наявності рецепції, місця розрахунку.