У листопаді 2021 року у Львові пройшов четвертий регіональний форум для п'ятьох областей: Львівська, Рівненська, Вінницька, Волинська, Закарпатська «Реформа системи шкільного харчування» за ініціативою Олени Зеленської та Львівської обласної державної адміністрації.

На форумі виступили представники Мінекономіки, Антимонопольного комітету, Prozorro та ЦЗО«Професійні закупівлі», що адмініструє електронний каталог Prozorro Market.

Мінекономіки ще у серпні 2021 року приєдналося до реформи шкільного харчування, тому один із блоків форуму був присвячений якісній організації та проведенню публічних закупівель продуктів та послуг дитячого харчування.

Зокрема, замовники у різних областях та регіонах проводять закупівлі за такими кодами ДК 021:2015 – 55510000-8 (Послуги їдалень), ДК 021:2015 – 55520000-1 (Кейтерингові послуги), ДК 021:2015 – 15800000-6 (Продукти харчування різні).

Проаналізувавши тендерну документацію відкритих торгів у різних регіонах, можна виділити дві основні проблеми не ефективних закупівель, а саме: недосвідченість відповідальних осіб за проведення закупівель та неякісне виконання умов договору, через не достатньо опрацьований договір.

Звертайтесь - Наші фахівці з публічних закупівель допомжуть уникнути ризиків розірвання договору.

Тому у Мінекономіки постало питання щодо розроблення методичних рекомендацій для замовників.

Компанія Електронні закупівлі надає послуги правового супроводження Замовникам в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» - СУПРОВІД ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ

За результатами співпраці з АМКУ були затверджені методичні рекомендації щодо здійснення закупівель у сфері організації харчування (наказ Мінекономіки від 30.10.2020 №2208) та примірна тендерна документація, яку можна на сайті Мінекономіки щодо послуг їдалень.

Наразі вже розробляється примірна тендерна документація з закупівлі кейтерингових послуг.

Заощаджуйте ваш час, звертаючись до спеціалістів з багаторічним досвідом у цій сфері.

Дивитись - Відгуки клієнтів про компанію Електронні Закупівлі