На сьогоднішній день існує безліч програм, які дозволяють автоматизувати бізнес процеси. Причому є окремі версії систем, що мають вузьке направлення. Наприклад, BAS Малий бізнес дає можливість зосередитись лише на діяльності, пов’язаній безпосередньо з малим бізнесом аби власнику не прийшлось витрачати зайвий час на опанування непотрібних функцій і не плутатись у розширеному інтерфейсі.

Але як же вибрати потрібну програму серед такого розмаїття програмних забезпечень? Хтось керується виключно фінансовою стороною питання, для нього головне, щоб система була дешевою. З одного боку, це зрозуміле рішення, з іншого ж, не завжди подібна система дозволяє ефективно розвивати бізнес. Тому краще за все звертати увагу на можливостях і особливостях програми.

Головні критерії вибору

Звісно, що передусім треба відштовхуватись від призначення системи. Якщо мова йде про магазин чи торгівельну мережу, то найбільш вдалим варіантом буде BAS Управління торгівлею. Вона спеціалізується саме на продажах, закупках, логістиці та інших напрямках, пов’язаних з веденням торгівельної діяльності.

Загалом же потрібно враховувати такі фактори:

·       Функціональність. Чим більший функціонал має програмне забезпечення, тим краще. Дійсно, зручніше користуватись однією програмою, а не кількома. Які можуть ще й суттєво відрізнятись між собою. До того ж, всі дані будуть в одному місці зберігання, і знайти необхідний звіт не стане проблемою;

·       Зручність. Якщо власнику бізнеса доводиться витрачати купу часу на те, щоб щось знайти у програмі, розібратись в її опціях, то навряд чи це сприятиме постійному її використанні. І навпаки, легка у використанні система стане надійним помічником для ведення підприємницької діяльності;

·       Легкість опанування. Цей фактор перетинається з попереднім. Не кожен підприємець бажає витратити кілька місяців аби зрозуміти систему, вивчити інтерфейс. До того ж, треба ще навчити персонал, а це теж час. Тому чим простіше програмне забезпечення, тим краще.

Ще один важливий критерій – захищеність. BAS Комплексне управління підприємством дає можливість надійно зберігати комерційну таємницю, уникати дій шахраїв та хакерів. Це має величезне значення, особливо при роботі в конкурентних сферах підприємницької діяльності. І це те, чому варто керуватись надійністю програми при виборі системи, а не її вартістю. Бо дешеве програмне забезпечення навряд чи має ефективний захист даних.