Компанія, названа на честь президента США, з’явилася в 1917 році завдяки інженеру Марку Ліланду. Незважаючи на початок масового виробництва автомобілів преміум-класу, через 4 роки її викупив Генрі Форд. Після поглинання популярність марки в США зростає. Хоча вона досі залишається частиною компанії Ford, але зберегла преміальний статус. Так, на ринку з’явилися легендарні седани Lincoln Continental та Town Car, які обирали найвищі прошарки суспільства Америки.

В 1998 році завдяки оновленню модельного ряду випустили позашляховик Navigator. Далі бренд почав активно створювати кросовери та SUV класу «люкс». Кожен автомобіль вирізняється продуманою конструкцією та високими технічними стандартами. Щоб купити хороше авто із США за вигідною ціною та не турбуватися про транспортування його в Україну, варто звернутися в компанію Bex Auto.

Кращі автомобілі марки

Бренд орієнтований на покупців, які цінують розкіш, тому стандарти виробництва авто дуже жорсткі. Кожна модель ретельно спроєктована та перевірена, щоб забезпечити максимальний комфорт під час водіння.

Lincoln Navigator

Великий позашляховик підвищеної прохідності має просторий салон, який вміщує 8 пасажирів. В салоні є елементи оздоблення з дерева та нікелю. Особливість машини – пневматична підвіска, яка дозволяє змінювати висоту кліренсу. Після вимкнення запалювання для зручного виходу автомобіль опускається на 2,5 см, а з початком руху він знову підіймається. Базова комплектація має такі характеристики:

  • потужність бензинового двигуна – 450 к. с.;
  • час розгону до 100 км/год – 5,4 с.;
  • висота дорожнього просвіту – 24,5 см;
  • максимальна швидкість – 250 км/год;
  • коефіцієнт аеродинамічного спротиву – 0,35.

Багажне відділення розраховане на 547 л. Якщо скласти задні сидіння, об’єм багажника збільшиться до 2925 л. Для безпеки водія та пасажирів передбачені сенсори, які вираховують параметри руху та повороту авто. При екстреному гальмуванні автоматично зменшується потужність двигуна, щоб зберегти керованість машиною.

Lincoln Corsair

Кросовер створений на тій самій платформі, що і Ford Escape. В екстер’єрі виділяються масивна радіаторна решітка та 2 патрубки вихлопної системи. Просторий 5-місний салон обшитий натуральною шкірою, а приборна панель містить багато елементів з дерева та алюмінію. Автомобіль працює на бензинових моторах об’ємом 2 або 2,3 л. Відповідно, їх потужність становить 253 та 284 к. с. Випускають повно- та передньопривідну комплектації. Обидві оснащені 8-ступінчастою автоматичною коробкою перемикання передач.

Максимальна швидкість авто становить 234 км/год. До «сотні» воно розганяється за 7 с. Висота дорожнього просвіту машини досягає 19 см. Завдяки низькому коефіцієнту Lincoln Corsair має гарну маневреність. На 100 км витрачається 8,1-10,7 л палива. Автомобіль оснащений системою Co-Pilot 360. Вона включає екстрене гальмування, контроль «сліпих» зон, адаптивне освітлення, опцію об’їзду перешкод.

Lincoln MKC

Кросовер преміум-класу випускають з переднім та повним приводом. Він створений на базі платформи Ford Global C, має довгий кузов та багажник об’ємом 400 л. Встановлена незалежна підвіска забезпечує гарне зчеплення з дорогою, тому автомобіль зберігає стійкість під час поїздки по нерівному рельєфу. В моделях встановлені турбомотори потужністю 245 та 285 к. с. Вони працюють в парі з 6-ступінчастою АКПП. Для розгону до 100 км/год авто потрібно 8 с, максимальна швидкість обмежена 230 км/год. Система безпеки включає моніторинг «сліпих» зон, адаптивний круїз-контроль, відстеження розмітки.