Цікаве проведення за захоплюючими комп'ютерними іграми з сучасною графікою, бажання випробувати удачу в онлайн-казино або на ігрових автоматах, п'янке почуття виграшу в рулетку - всі ці фактори здатні спровокувати появу такої небезпечної залежності, як ігроманія. При цьому, наприклад, залежність від віртуальних ігор та небажання перестати в них грати може сприйматися просто, як особистий простір та цікаве хобі. Але існують дуже показові ознаки, за якими можна встановити вже сформовану залежність, яка потребує медичного втручання та лікування. На сайті https://rehab24.org/ua/lechenie-igromanii-v-cherkassakh-2.html відомого реабілітаційного центру у Черкасах «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації» надається багато корисної інформації щодо ігроманії та методів її лікування, які ефективно застосовуються у центрі.

Лікування ігроманії у центрі «МАА» відбувається за програмою «12 кроків», яка ефективно використовується у всьому світі для позбавлення від усіх видів залежностей, фізичних та психологічних. Головною перевагою, завдяки якій досягаються гарні результати лікування за цією програмою, є з'ясування причин, що сприяли розвитку залежності, та виконання заходів щодо їх усунення. Разом із залежним ігроманом на курсі "МАА" консультації з фахівцями проводять також близькі пацієнта, оскільки оточення відіграє дуже велике значення для людини, яка має схильність до розвитку різного роду залежностей.

Ознаки наявності ігроманії

Ігроманія, або залежність від відеоігор та азартних ігор, є серйозним психологічним розладом, який характеризується надмірною, довгою і неконтрольованою потребою у відеоіграх та азартних іграх. Основні особливості ігроманії включають:

  • Гравці втрачають здатність контролювати свій час та обсяг, витрачений на ігри. Вони можуть проводити години та дні перед екраном, не здатні зупинитися
  • Ігромани ігнорують школу, роботу, сімейні обов'язки та соціальні контакти, оскільки ігри стають важливішими
  • З’являються ознаки підвищеної тривожності та навіть депресії
  • Обман щодо часу, проведеного за іграми

Ігроманія має серйозні наслідки для здоров'я та благополуччя людини, її матеріального стану та близьких. Важливо вчасно помітити ознаки залежності і відразу звернутися за професійною допомогою у реабілітаційний центр «Міжнародна Антинаркотична Асоціація», оскільки ігроманія вимагає серйозної терапії та реабілітації, щоб повернути баланс у житті.