Парк скульптур 3020 – це унікальний музей просто неба, розташований у селі Стрілки, Львівський район, пише видання Мій Київ. Парк заснований у 2020 році меценатом Ігорем Кривецьким і куратором Катею Тейлор. У парку представлені роботи українських сучасних скульпторів, які висвітлюють актуальні проблеми суспільства та культури.

Як доїхати до парку 3020

Автомобілем

Якщо ви їдете з Львова, то до парку 3020 можна дістатися за 20-30 хвилин, пише "Мій Львів". Вам потрібно їхати трасою М06 у напрямку Тернополя. По дорозі потрібно звернути на поворот на село Стрілки. Парк розташований на території комплексу Edem Resort Medical & Spa.

Громадським транспортом

З центру Львова до села Стрілки можна доїхати автобусом № 165. Автобус відправляється від зупинки "Вул. Личаківська". Час у дорозі – близько 40 хвилин. З центру Львова до села Стрілки можна дістатися електропотягом. Електричка відправляється від головного залізничного вокзалу Львова кожні 20 хвилин. Час у дорозі – близько 30 хвилин.

Екскурсією

Також можна замовити екскурсію до парку 3020. Екскурсії проводяться українською та англійською мовами.

Розклад роботи парку

Парк відкритий для відвідування щодня з 10:00 до 18:00.

Вартість входу до парку для дорослих становить 100 гривень, для дітей до 12 років – безкоштовно.

Що подивитися в парку 3020

У парку 3020 представлено понад 60 робіт українських сучасних скульпторів. Серед них роботи таких відомих митців, як Олександр Архипенко, Віталій Орлов, Олег Тистол, Анатолій Гайдамака та інші.

Роботи в парку розташовані на відкритому просторі, серед лісу та озер. Це створює унікальний колорит і атмосферу.

Ось деякі з найцікавіших скульптур, які можна побачити в парку:

- "Птахи" Олександра Архипенка – це одна з найвідоміших скульптур українського митця. Скульптура виконана з бронзи і представляє собою абстрактні форми, які нагадують птахів.

- "Подорож" Віталія Орлова – це монументальна скульптура, яка символізує подорож людини у часі та просторі. Скульптура виконана з бетону та металу.

- "Народження" Олега Тистола – це скульптурна композиція, яка розповідає про народження людини. Скульптура виконана з бронзи та дерева.

- "Душа" Анатолія Гайдамаки – це скульптура, яка символізує душу людини. Скульптура виконана з бронзи та дерева.

Парк 3020 – це чудове місце для тих, хто хоче познайомитися з сучасним мистецтвом і провести час на свіжому повітрі.