Для того, щоб комфортно жити у власному будинку, необхідно, щоб були встановлені та правильно функціонували система водопостачання, система опалення та каналізація. При цьому важливу роль відіграє як встановлення якісного обладнання, так і виконання проектів щодо його встановлення професіоналами, які знають всі тонкощі, норми та вимоги, які пред'являються до встановлення всіх видів енергообладнання. Виконати монтаж опалення, починаючи з ознайомлення з приміщеннями, які необхідно буде опалювати, розробкою проекту з прокладання труб, встановлення котла та супутнього обладнання, підключення джерела безперебійного живлення для забезпечення безперервної роботи опалення у разі відключення електроенергії та закінчуючи пробним пуском системи опалення та контролю її функціонування.

Для того, щоб зробити систему опалення у власному будинку, фахівці зазначають такі необхідні умови, як: наявність встановлених вікон, дверей та утепленого даху, наявність електропостачання до будинку, план будинку, обране обладнання для системи опалення та супутні матеріали. Фахівці компанії «Architerra Group» не рекомендують самостійно купувати обладнання для системи опалення, тому що в такому разі компанія «Architerra Group» не може гарантувати її тривале та правильне функціонування. Партнерами компанії «Architerra Group» є відомі виробники обладнання, тому замовляючи проект опалення в компанії «Architerra Group» "під ключ", замовник може бути впевненим у тривалому терміні безперебійної експлуатації всієї системи.

Послуги компанії

Компанія «Architerra Group» пропонує наступний комплекс послуг:

  • Прокладання трубопроводів водопостачання
  • Прокладання трубопроводів опалення
  • Прокладання трубопроводів каналізації
  • Монтаж запірної арматури
  • Монтаж радіаторів опалення
  • Монтаж газових, електричних та твердопаливних котлів
  • Монтаж теплих підлог
  • Монтаж сонячних колекторів та бойлерів

На сайті компанії пропонуються фотографії та матеріали виконаних систем опалення, встановлених сонячних колекторів та інших проектів, а також численні відгуки клієнтів. Замовити послуги компанії «Architerra Group» можна, звернувшись за номерами телефонів, вказаних на сайті компанії. Також за ними можна поставити усі питання стосовно умов, термінів та вартості виконання проектів та проведення відповідних робіт.