Досить часто дітлахи не люблять читати самостійно, навіть у тому випадку, якщо батьки пропонують їм дуже цікаві книжки з яскравими ілюстраціями. Причин тому може бути декілька. В першу чергу, це в принципі не зацікавленість малечі до читання, оскільки вони отримують багато графічної та візуальної інформації через мультики та ігри. З іншого боку - складність самого тексту викликає у дитини небажання читати. Це своєрідний протест проти складного виду активності. В такій ситуації допоможуть цікаві книжки про тих персонажів, яких дитина бачила в мультиках або фільмах. Пригоди Паддінгтон - це та книжка, яка для багатьох дітлахів стає найпершою в прочитані, оскільки вона запропонована в невеличких коротеньких історіях, що дозволить дитині кожного дня читати нову пригоду, спостерігаючи за бешкетником в різних ситуаціях.

На сайті видавництва «Ранок» Ви можете придбати яскраву книжку про Паддінгтона в зручному форматі. Замовлення можна оформити протягом декількох хвилин, використовуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс магазину. У випадку, якщо у Вас виникли питання або хочете купити ще якісь книги дітям з цієї серії, Ви можете ознайомитися з повним каталогом або звернутися до менеджерів магазину комфортним способом.

Чому історії про героїв мультфільмів та фільмів стають цікавими для прочитання дітям

Читати історію про персонажа, якого ти вже знаєш з мультфільму для дітей стає легше, тому що:

  • Є візуальна картинка яка дозволяє дитині представити героя яскравіше
  • Герой вже стає улюбленим а отже спостерігати за його пригода ми набагато цікавіше
  • опулярна історія стимулює дитину до пізнання більше ніж у випадку якщо річ іде про мова йде про менш відомого персонажа. 

Для дитини 8-10 років історії про Паддінгтона може стати першими книжками, які дійсно захоплюють та стимулюють до самостійності.  А Ви з легкістю зможете читати цю літературу як разом з дитиною, так і слухаючи як дитина читає самостійно. Замовити ці книги Южноукраїнськ, Дніпро, Харків, Київ та в інші міста нашої країни на сайті Ранок не складно. Для цього перейдіть на офіційний сайт магазину, оберіть ті екземпляри, які сподобалися та оформіть замовлення, заповнивши всі поля анкети. Якщо виникли питання чи труднощі з оформленням –одразу звертайтесь до фахівця компанії.