Різні типи вікон призначені для різних будівель. У заміському будинку чудовим вибором стануть дерев'яні вікна. Вікна з ПВХ підійдуть і для квартири, і для будинку в приватному секторі, і для комерційної або промислової будівлі. А в деяких випадках не обійтись без алюмінієвих вікон.

Ці вікна виготовляються з алюмінієвого профілю, виготовленого з високою точністю. Алюмінієві вікна – це лише умовна назва. Матеріал для виготовлення профілю – дюралюміній – це сплав алюмінію та магнію з добавками кремнію. Він такий же легкий, як алюміній, але набагато міцніший, адже чистий алюміній дуже м'який метал.

Вікна з алюмінієвого профілю служать довго, майже завжди. Алюмінієвий профіль легко мити, він пожежобезпечний і не виділяє токсичних речовин навіть при нагріванні. Алюмінієві вікна витримують великі перепади температури і мають чудову звукоізоляцію. Але алюміній та сплави з нього мають високу теплопровідність, тому легко нагріваються і швидко промерзають.

У деяких випадках це критично. Для виробничих приміщень, неопалюваних лоджій та балконів достатньо встановлення алюмінієвих вікон без додаткової теплоізоляції (так зване холодне вікно).

А для встановлення у житлових приміщеннях застосовуються теплі вікна. Тепле вікно має вставки з поліуретану, розташовані між двома алюмінієвими профілями. Вони потрібні для того, щоб розривати потік теплоти у металі. Також між профілів у теплому вікні розташовані перетинки, що створюють декілька повітряних камер.

Купити алюмінієві вікна ви можете за посиланням https://dobroplast.com.ua/vikna/!

Конструкція алюмінієвого вікна

Алюмінієве вікно це ціла складна система, що складається з багатьох деталей. Для плавності ходу під час відкриття призначені спеціальні ролики. Ущільнювач між стулками служить для захисту від деренчання. Обмежувачі заважають стулці випасти назовні при пориві вітру. Засувки блокують вікно в закритому вигляді, а для відведення води передбачений нахил рами та дренаж. Від якості фурнітури також багато в чому залежить якість алюмінієвого вікна.

Часто алюмінієві конструкції мають різні варіанти відкриття, що залежить від конструктивних особливостей будівель. За допомогою алюмінієвого профілю та скла створюють системи засклених фасадів, зимові сади, прозорі дахи, теплиці та інші світлопрозорі конструкції. Вони можуть бути досить величезних розмірів.