Сучасні знаряддя праці здатні значно полегшити життя власникам присадибних ділянок. Тому перед початком нового сезону необхідно не тільки підготувати землю, насіння та саджанці, а й придбати садові інструменти. В інтернет-магазині Аврора асортимент доволі великий, а отже, новачкам важко визначитись, що варто купити й на чому можна заощадити. Рекомендації професіоналів, детальний опис товарів та фото у форматі 360° допоможуть спростити пошук та швидко купити все, що потрібно для роботи на ділянці.

Базові інструменти для догляду за садом та городом

Лопата, сапа та граблі – основні знаряддя праці, використовуючи які, обробляють землю механічним способом. Однак, крім базових інструментів, є додаткові, які також є незамінними. З їх допомогою можна значно збільшити врожайність та спростити догляд за рослинами на ділянці. До таких пристосувань належать:

  • садові інструменти. Ножиці та секатори – це знаряддя першої потреби, використовуючи які, зручно обрізати гілля та плоди, формувати кущі тощо. В інтернет-магазині Аврора представлені садові секатори та ножиці, які мають продуману конструкцію, що запобігає отриманню травм і дозволяє контролювати силу натиску;
  • обладнання для поливу. До цієї категорії товарів належать пульверизатори, шланги, розприскувачі, муфти та ін. З їх допомогою можна значно підвищити урожайність, забезпечивши належний полив рослин;
  • ґрунти, добрива та засоби для захисту культур. Якщо раніше землю для розсади брали з ділянки, то зараз зазвичай використовують спеціальні суміші, субстрати, дренаж та таблетки. З їх допомогою можна значно прискорити вирощування рослин;
  • насіння. Помідори, щавель, перець, редиска, капуста, огірки є популярними серед українців. Придбавши насіння в інтернет-магазині Аврора, вдасться виростити смачні та корисні овочі, які будуть радувати господарів протягом всього сезону.

Попит на інструменти для городу та саду значно збільшується в березні та квітні. Тому варто потурбуватися про покупку основних товарів ще взимку, аби не упустити момент замовити все необхідне й не витрачати багато часу на пошуки.

Раціональні покупки

Доглянуті сад та город – це результати делікатної роботи, яка потребує чимало часу та сил. Щоб забезпечити належний догляд за насадженнями, необхідно доволі багато інструментів. Однак інколи куплені товари не виправдовують очікування. Щоб уникнути таких ситуацій, потрібно:

  • Скласти список необхідних інструментів, засобів для догляду, ґрунтів та ін. У такий спосіб вдасться уникнути необдуманих покупок.
  • Детально вивчати опис товарів. В іншому разі без зайвих витрат не обійтися.
  • Вибирати тільки якісні інструменти, які відповідають індивідуальним потребам. «Скупий платить двічі» – приказка, яка не втрачає актуальності. Краще відразу придбати якісне приладдя, ніж витратити кошти на річ, що зламається вже через тиждень.
  • Доглядати за інструментами та правильно зберігати. Якщо дотримуватись цієї рекомендації, вдасться максимально збільшити термін їх експлуатації.

Купити якісні, практичні та водночас недорогі інструменти для городу та саду можна в інтернет-магазині Аврора. В онлайн-каталозі зручно шукати потрібні товари, оскільки вони представлені в окремій категорії. Ціни на інструменти доступні, однак можна ще більше заощадити. Для цього достатньо регулярно слідкувати за акціями та сезонними пропозиціями на сторінках інтернет-магазину. Купивши все необхідне для догляду за рослинами в саду чи на городі, вдасться отримати відмінний урожай та сповна насолодитися результатами своєї праці.