Мотоцикл, який рухається містом чи міжміською трасою або вулицею невеликого населеного пункту, має чимало переваг. Купити мотоцикл та експлуатувати його вигідніше, ніж авто навіть найпростішої моделі.

Переваги використання мототехінки

Найголовніша перевага – низька вартість експлуатації. Проте є й інші характеристики мотоциклів, що використовуються як індивідуальний транспорт, порівно з автомобільною технікою.

Ціна мототехніки

Вартість мототехніки значно менша, ніж автомобілів. Це стосується як первинної суми купівлі, так і обслуговування, проведення регулярного і позапланового ТО. Мотоцикли в Києві купити в асортименті виконання пропонує інтернет-магазин Budpostach.ua, що може запропонувати різноманітну мототехніку від перевірених постачальників та за вигідною ціною.

Значно меншою є і сума яку витрачають на пальне, якщо порівнювати мотоцикл та автомобіль. Тобто витратність обслуговування автомобіля вища лише за постійними витратами на пальне у 5-10 разів. Ще більші постійні витрати необхідні для користування авто для ремонту чи заміни окремих деталей і вузлів. Кількість деталей для регулярної заміни значно вища.

Швидкість і маневреність

Важливою перевагою використання мототехніки як приватного транспорту є її висока швидкість і маневреність.

У великому місті, де є постійна загроза потрапляння в автомобільний затор на дорозі, мотоцикл може стати вигідним видом транспорту. Мотоцикл впорається з цією вічною проблемою мегаполісів. Мотоцикл, завдяки малим габаритам, швидко проїде частину дороги, зайнятої колоною легкових і інших автівок. Тобто мототехніку вигідно використовувати як вид власного транспорту, а також як техніку, що використовується для доставлення товарів і оптимального за собівартістю перевезення співробітників на місце де надаються послуги.

Швидкість мотоциклів може сягати 100 км/год і більше, що дорівнює прийнятним показникам швидкості для авто навіть початкового класу. Тобто мототехніка може безперешкодно рухатись у потоці транспорту як на великій дорозі в місті, так і на трасі, де йде інтенсивний рух.

Зручність паркування

У великому місті або навіть у населеному пункті середнього розміру знайти вільну територію для паркування транспорту достатньо складно. Оскільки мотоцикл або скутер займають мінімальну площу вільної ділянки для розташування, припаркувати мотоцикл чи скутер значно простіше, ніж автомобіль.

Відчуття комфорту та свободи

Мотоцикл або скутер під час переміщення по дорозі, пропонують водію та пасажиру відчуття підвищеної свободи та комфорту пересування.

Динамічний рух по міським дорогам та приміському шосе допоможе виконати саме індивідуальна мототехніка. Висока маневровість, швидкість, можливість заїздити практично на всі ділянки які доступні для транспорту – це перевага використання мотоцикла.

Ключові критерії під час вибору конкретного виду мототехніки

Ключовими критеріями під час вибору конкретного виду мототехніки є підбір необхідного двигуна трансмісії ходової частини мотоцикла з необхідними параметрами. Мотоцикли та скутери пропонує онлайн-магазин БудПостач в асортименті версій двигуна та інших ключових характеристик елементів мототехніки.

Вибір двигуна є одним із найскладніших оскільки він має забезпечити необхідну потужність і водночас буде достатньо простим в обслуговуванні, оптимальним за вартістю. Окрему увагу слід звернути на елементи трансмісії які мають забезпечувати надійне і зручне перемикання швидкостей.

Ходова частина має забезпечити ефективну передачу крупного моменту на колеса, а також якісну амортизацію нерівностей на дорозі.