У кожній клініці та лікувальному закладі для підвищення ефективності та якості лікування необхідна наявність якісного медичного обладнання, як загального призначення, так і спеціалізованого. Медичний маркет «ITMED» пропонує медичне обладнання як для терапевтичних відділень та клінік загального профілю, так і для клінік з спеціалізацією. Менеджери медичного маркета «ITMED» постійно відстежують тенденції та новинки, які пропонуються у сфері медичного обладнання, надаючи покупцям можливість придбання сучасного, інноваційного, багатофункціонального, сертифікованого обладнання високої якості за доступною вартістю.

За потреби кожному покупцю будь-якого медичного обладнання надаються інженери та технічні спеціалісти, які зроблять установку та налагодження обладнання, введення його в експлуатацію відповідно до існуючих інструкцій. Також можливий тривалий технічний супровід придбаного обладнання.

Для тих клієнтів, які зареєструвалися у особистому кабінеті, при купівлі медичного обладнання надається найкраща вартість та вигідна система бонусів та знижок на наступні покупки. Кожен клієнт маркету «ITMED» має можливість створити свій власний веб-сайт та увійти у реєстр медицинських установ України. Для цього потрібно зареєструватися на сайті у формі, яка надається.

Пропозиції медичного обладнання

Медичний маркет «ITMED» пропонує великий вибір медичного обладнання різного призначення, а саме такі види обладнання:

  • Апарати для УЗД-обстежень, лабораторне та ЛОР-обладнання
  • Для неонатологічних, акушерських та гінекологічних відділень
  • Кисневе обладнання та для відділень реанімації і невідкладної допомоги
  • Офтальмологічне та стоматологічне
  • Електроенцефалографи та кардіологічне обладнання
  • Хірургічне та ендоскопічне обладнання
  • Для фізіотерапевтичних, реабілітаційних відділень та іммобілізації
  • Спірометри та пікфлуометри та інше обладнання для пульмонологічних відділень

На сайті медичного маркету «ITMED» користувачам надається посилання на «YouTube»-канал маркету, де розповідається про представлений асортимент медичного обладнання у маркеті.

Усім користувачам та покупцям, які створили на сайті маркету персональний е-кабінет та зареєструвалися, надаються додаткові переваги та вигідні пропозиції. При загальній вартості покупки вище зазначеної на сайті маркету доставка надається безкоштовно.