У скрутний момент підготовки похорону родичам потрібно вирішити багато питань. Одним із них є питання, де провести поминки у Києві. Родичі, зламані горем, хочуть проводити гідно померлого близького, але при цьому убезпечити інших рідних людей.

У такому разі найбільш правильним рішенням буде провести поминальний обід в окремому залі у кафе. Прийміть щирі співчуття, ми постараємося пом'якшити біль втрати, провівши поминки у кафе максимально безпечно та за доступною вартістю.

- Проведення поминок в окремій залі
- Вартість поминок складається лише із замовлених страв, жодної орендної плати
- Спиртні напої можна приносити із собою, що суттєво знижує ціну на поминки.
- Без обмежень та пробкового збору
- Безкоштовне паркування

Родичі вирішують, як організувати поминки. Поминальна трапеза в Києві може бути проведена вдома або вибрати для неї поминальне кафе. Організація похорону вдома є складним заняттям для близьких, які у жалобі. Допомагаємо і в цьому питанні, пропонуючи поминки на винос. Поминки з доставкою з кафе стали виходом багатьох родичів під час обмежень. Якщо зручніше буде проведення поминок у кафе, важливо грамотно вибрати, де замовити поминки у Києві.

Замовити поминальний обід у Києві за доступними цінами

Замовити поминки в кафе можна, залишивши заявку на сайті або самостійно зв'язавшись зі спеціалістами за телефоном +38 (050) 040-65-82.

Організація поминок у Києві можлива такими способами:
- замовити поминки у ресторані
- замовити поминки у кафе
- замовити їдальню для поминок
- замовити зал для поминок

Адреси поминальних кафе різні в залежності від побажань замовника. Сама зала на поминки відповідатиме цьому жалобному заходу. Проведення поминок відбувається в окремій поминальній залі, без сторонніх людей, у спокійній атмосфері. Замовити кафе для поминок можна у Києві та Київській області. Організація поминок у кафе на будь-яку необхідну дату та час. Замовити кафе для поминок можна як заздалегідь, так і організувати поминки навіть на наступний день. З наших кав'ярень легко вибрати, де провести поминки саме під Ваші умови. Поминальна трапеза у наших кафе завжди проходить на належному рівні.

Скільки коштують поминки у кафе

У нас можна провести як недорогі поминки, так і вибрати ресторан для поминок під велику кількість гостей. Вартість поминок варіюється від 200 грн на одну особу в залежності від складу меню. Наведені нижче ціни на поминки в кафе та поминальне меню можуть змінюватися в залежності від обраного залу на поминки, або виходячи з Ваших індивідуальних побажань. Для ознайомлення запропоновано варіанти меню з розрахунком вартості поминальної трапези на одну особу.

За ними видно, що можна провести поминки в кафе недорого. На поминки вартість у кафе не така висока, що дозволяє звільнити себе від готування будинку в такий непростий час і гідно проводити близького в затишній та спокійній атмосфері. На поминки в кафе ціна постійна, оскільки складається тільки з цін на самі страви. Природно, що за велику ціну на поминки у кафе чи ресторані Ви отримуєте різноманітніший асортимент страв. Кожні родичі самі підбирають найбільш підходящий для них варіант за вартістю поминок.

Ціна на поминки у кафе складається лише з вибраних страв. Окрема поминальна зала, сервірування та обслуговування гостей з виносом страв уже включені. Вартість поминок у кафе після похорону чи в річниці смерті залежить лише з ціни на страви та алкоголь. При цьому до наших залів для поминок у Києві можна приносити свої алкогольні напої. Це вигідно позначається на ціні на поминки у кафе.

Доставка поминок із кафе, поминки на виніс

Здійснюємо доставку поминальних обідів з кафе в потрібне місце або поминки на винос з обраного кафе. Такий варіант зручний, коли хочуть провести поминки вдома. При цьому виключаючи спілкування з незнайомими людьми, не витрачаючи багато часу на приготування страв та закупівлю свіжих продуктів, а також на дорогу. Доставка поминального обіду додому обходиться за вартістю також як при самостійному приготуванні, але значно заощаджує Ваш час та сили.

Поминальний обід самовивозом можна забрати з вибраного кафе. Це варіанти виїзних поминок, при їх виборі Ви отримаєте додому смачні та свіжі страви із поминального кафе. Замовити поминальний обід у Києві з доставкою можна за нашими контактними телефонами або через форму зворотного дзвінка.

Зали для поминок у Києві

Наші кафе, що проводять поминки, розраховані на різноманітну кількість гостей. Можна провести поминки у кафе у вузькому сімейному колі або зняти кафе для поминок під велику кількість гостей. Ресторани для поминок у Києві розраховані на понад 100 гостей. Наші поминальні кафе у Києві та Київській області мають окремі зали зі спокійною атмосферою. У затишній обстановці банкетного залу для поминок Ви зможете згадати найсвітліші та найцінніші спогади.