Ритуальні послуги – це широке поняття, яке включає у собі цілий комплекс заходів, що з організацією похорону. У поняття ритуальних послуг включається все, починаючи з моменту смерті людини, купівлі або виготовлення ритуального приладдя, і закінчуючи перевезенням тіла та траурної процесії, а також доглядом за місцем поховання. Існує й низка інших важливих моментів, на які необхідно звертати увагу при організації похорону.

Для чого потрібні бюро ритуальних послуг в Києві

Загалом, немає гіршого і болючого горя, ніж смерть рідної, близької людини. До цієї події неможливо підготуватися та передбачити, коли вона настане. І в той час, коли це трапляється, думки друзів та рідних померлого зайняті тими емоціями та відчуттями, які виникли через втрату.

В цей час дуже важко відволікатися від своїх внутрішніх змін на організаційні моменти похорону. Для того, щоб полегшити переживання та взяти всі клопоти, пов'язані зі втратою близької людини на себе, і створюються бюро ритуальних послуг.

Справжні фахівці

В бюро ритуальних послуг "Білий Янгол" працюють лише фахівці із глибоким знанням психології. Ці люди у важкі хвилини життя можуть взяти на себе всі необхідні організаційні моменти похорону, а також фахівці бюро ритуальних послуг беруть на себе такі обов'язки, як догляд за місцем поховання, наприклад, якщо родичі померлого живуть далеко і не мають можливості здійснювати гідний догляд за місцем поховання.

Процес поховання практично є дуже складним і довгим. Починається він із таких складових як користування послугами моргу та купівля труни, а закінчується безпосередньо здійсненням поховання. Весь похоронний процес супроводжується обов'язковими релігійними традиціями та обрядами, різноманітними залежно від релігії, яка сповідується померлим за життя.

Скориставшись послугами бюро, можна бути впевненими, що всі етапи похорону пройдуть гідно, адже кваліфіковані співробітники ставляться до своєї роботи дуже вимогливо.

Допомога у різних сферах

Співробітники ритуального агентства нададуть допомогу у перевезенні траурної процесії та труни за допомогою використання спеціального ритуального транспорту. Для таких цілей у бюро ритуальних послуг можна замовити автобуси або мікроавтобуси або спеціальні автомобілі, що оснащені розширеним багажним відділенням (катафалки). У ритуальних бюро надається широкий вибір таких транспортних засобів.

Звертаючись до бюро ритуальних послуг, слід знати, що, як правило, співробітники бюро можуть надавати допомогу у:

- Виборі місця поховання та, безпосередньо, самого цвинтаря.
- Приведення тіла померлого у необхідний, належний вигляд.
- Визначення та оповіщення про дату та час похорону.
- підготовка місця проведення панахиди або обряду прощання.
- Виборі та купівлі різних ритуальних речей, наприклад, похоронних вінків, труни, свічок та ін.
- підготовка документів.
- І багато чого іншого.

Благоустрій місця поховання

Ще один важливий момент, у здійсненні якого допомагають працівники бюро ритуальних послуг, – це благоустрій місця поховання.

Складовими такого благоустрою є:
- очищення могили від сміття;
- облагороджування ґрунту;
- укладання плитки на могилу;
- Встановлення пам'ятника;
- встановлення огорожі та інших елементів поховання;
- догляд за елементами могили;
- та ін.

Родичі та близькі померлого стають перед вибором: організовувати похорон самостійно або звернутися до спеціалізованого бюро з надання ритуальних послуг. Вибравши бюро ритуальних послуг, можна бути впевненим, що похорон пройде на належному рівні. Адже організація похорону – це величезний стрес для людини, тому нею краще займатись третім особам, які зможуть якісно допомогти Вам у ці важкі моменти життя.

Ми знаходимося у Києві за адресою: вул. Пржевальського будинок 1
Телефонуйте за номером: +38 (050) 040-65-82 – із задоволенням проконсультуємо та відповімо на всі Ваші запитання!