Для створення особливої емоційної атмосфери об'єднання, весілля та розваг достатньо на відкритому повітрі почати готувати барбекю. Рідні та друзі можуть насолоджуватися компанією одне одного, вільно спілкуватися, а ще й добре та корисно поїсти. Запах грилю та смак страв, приготованих на ньому, можуть викликати приємні спогади та ностальгію, асоціюватися зі святами та затишком домашнього вогнища. 

Щоб купити потрібне обладнання, Щоб купити потрібне обладнання, слід врахувати, що компанія GrillPoint є офіційним ділером провідних світових брендів грилів, аксесуарів та посуду до них. Щодо кулінарної творчості кожен має свій стиль готування та улюблені рецепти для барбекю. Це стимулює творчий підхід та дозволяє виражати індивідуальність через їжу. І тут на допомогу приходять сучасні технології, які допомагають навіть новачкам відчути дух кулінарного гуру і креативно та легко приготувати неперевершені вишукані страви.

Вугільний гриль Boretti Frotello

Індивідуальний підхід до кожного клієнту від магазину грилів та барбекю

До всіх покупців консультанти відносяться з максимальною увагою, бажанням надати вичерпну інформацію щодо товарів та правил їх використання. Асортимент продукції вражає і захоплює дух кожного, хто заходить на сайт або приїжджає особисто до магазину. Крім того, надається послуга встановлення обладнання на місці та його тестування.

У магазині діють акційні знижки до 20% на газові грилі, електричні каміни та великої кількості додаткових аксесуарів для зони барбекю. Знавці безумовно зуміють оцінити якість та різноманіття сковорідок, підставок, наборів інструментів, приладдя для приготування смачних страв на мангалі.

Види грилів з каталогу магазину

Серед популярних видів грилів можна відмітити:

  • вугільний – компактний та мобільний, що надає стравам характерний смак від диму та вугілля;
  • газовий – швидкий та легкий у використанні, який дозволяє контролювати температуру готування;
  • електричний – зручний для обмеженого простору і простий у очистці та обслуговуванні;

Електричний гриль Weber Lumin Compact 

  • пелетний – надає стравам особливий смак від різних видів дерева;
  • камінний – унікальний у своїй конструкції з відкритим полум’ям або гарячими каменями;
  • інфрачервоний – забезпечує швидке та рівномірне готування.

Кожен з грилів має свої унікальні особливості та переваги, а вид потрібно вибирати за власними уподобаннями, технічними характеристиками та особливостями використання. У разі виникнення сумнівів та запитань можна звернутися за консультацією до професіоналів компанії «Грілпоінт».