Велике офісне приміщення може вмістити чимало співробітників, і в той же час для успішної роботи потрібно виділити у кімнаті - або в декількох офісах - окремі зони для підвищення продуктивності роботи кожного. Гарно організований робочий простір стане більш функціональним, а отже, варто замислитися, чи є у вас змога і потреба виділити такі зони:

Робочі зони при відкритому плануванні

Використовуйте алюмінієві перегородки для створення окремих зон в офісі з відкритим плануванням. Ці перегородки можуть бути висотою від підлоги до стелі або на половину висоти, пропонуючи візуальне розділення, зберігаючи при цьому відчуття відкритості та простору. Приклади перегородок можна подивитися на сайті виробника. Розташовуйте ці перегородки стратегічно, щоб розмежувати різні функціональні зони; обирайте скляні або прозорі алюмінієві перегородки, щоб пропускати природне світло та підтримувати відчуття відкритості, забезпечуючи при цьому акустичну приватність.

Зона спільної роботи

Виділіть в офісі окремі зони для спільної роботи, наприклад, для мозкового штурму, командних зустрічей або групових проектів. Для цього варто підшукати окремі меблі, наприклад, модульні крісла, лаунж-зони або столи з високими стільницями, щоб створити привабливий і гнучкий простір для командної роботи та співпраці. Для того, щоб заохочувати обмін ідеями та творчу співпрацю, варто використовувати підходящі для письма поверхні, такі, як магнітні або пробкові дошки, або ж скляні панелі,

Зони зосередження

Виділіть в офісі спеціальні зони для тихої роботи та зосередження, де співробітники можуть зосередитися на індивідуальних завданнях, не відволікаючись на сторонні подразники. Для створення відокремлених робочих зон або приватних кабін, де співробітники можуть усамітнитися для зосередженої роботи або телефонних дзвінків, варто використати акустичні панелі, або замовити їхнє створення з алюмінієвого профілю. Встановіть зручні сидіння, регульоване освітлення та ергономічні меблі..

Переговорні та конференц-зони

За допомогою перегородок можна створити окремі кімнати для переговорів або конференц-зони в межах офісного простору. Обирайте гнучкі конструкції перегородок, що дозволяють налаштовувати розміри та конфігурації кімнат відповідно до різних форматів зустрічей і розмірів груп. Використовуйте аудіовізуальне обладнання, таке як системи відеоконференцій та інтерактивні дисплеї, для підтримки продуктивних і цікавих зустрічей.

Зони відпочинку

Це можуть бути зони для переговорів, лаунж-зони або кімнати для оздоровлення. За допомогою перегородок чи ширм можна відокремити напівприватні ніші, де співробітники можуть розслабитися і зробити перерву. Використовуйте елементи біофільного дизайну, такі як рослини, натуральні матеріали та денне освітлення, щоб створити омолоджуюче та відновлююче середовище.