Отримуючи щоденний зволожувальний та живильний догляд, шкіра починає стрімко ставати блискучою, відновленою та сяючою. У світі є декілька країн, які наразі є передовими у створенні високоефективних формул для реалізації косметичної продукції, серед яких знайшла своє місце Корея. Перевага засобів корейських виробників полягає у використанні переважно натуральних компонентів, які дозволяють підтримувати зовнішню красу, при цьому не руйнуючи внутрішні системи організму. Переглянути приклади такої натуральної косметики ви можете на сайті https://newskin.com.ua/ua магазину корейського догляду.

косметика в Україні

Комплексний догляд: чому це так важливо

Підбираючи собі комплекс засобів для догляду за шкірою, ми набагато скоріше отримаємо помітний ефект та зможемо оцінити результати. Крім цього, кожен етап комплексної турботи доповнює один одного, підсилюючи інші компоненти та активуючи їх дію. Кожен шар догляду в епідермісі може вбирати певні компоненти та бути відкритим для відповідного засобу, його виду. Наприклад, для підтримки зволоження та позбавлення від сухості, щоденне використання тоніка подарує позитивних ефект, а якщо ви бажаєте впливати на глибокі шари шкіри, після нього бажано нанести концентровану сироватку. Синергічний ефект інгредієнтів, які будуть взаємодіяти між собою, підсилять дію один одного, надаючи швидкий ефект. Так, використання серуму з підвищеним вмістом вітаміну С під крем з SPF може забезпечити кращий захист від ультрафіолетових променів та водночас покращить тонус шкіри. З чого саме складається базовий комплексний догляд?

Очищення

Найважливіший етап, без якого немає сенсу рухатися далі. Обличчя потрібно ретельно очищувати, надаючи змогу епідермісу знову дихати, порам відчувати себе вільніше та здоровіше. Протягом дня та ночі шкіра забруднюється через вплив повітря, пилу, смогу та інших шкідливих часток, які можуть заблокувати пори та призводити до появи акне. Очищуючи обличчя двічі на день, ми ефективно видаляє надлишки себума, підготовляючи лице до використання інших засобів. Чому це так важливо? Чиста та дихаюча шкіра набагато краще здатна вбирати корисні інгредієнти з кремів, сироваток. А коли вона вільна, може дихати та ретельно вбирати поживні речовини, відновлюється здоровий клітинний обмін.

Тонік для відновлення pH

Перш ніж зрозуміти, навіщо застосовувати тонік після очищення, треба розібратися що таке pH та чому його бажано збалансувати? Він визначається рівнем кислотності або лужності на поверхні шкіри, який має становити в нормальному стані від 4,5-5,5. Цей рівень вважається слабо кислим. Він допомагає захищати шкіру від бактерій та інших шкідливих мікроорганізмів, а також зберігати вологу всередині. Збалансований рівень pH дозволяє запобігати різноманітним проблемам шкіри, підтримувати природний захист.

Зволоження шкіри

Після очищення та використання тоніку, рекомендується зволожити епідерміс не в залежності від стану шкіри на цей час. Для жирної шкіри підійдуть легкі сироватки, які швидко поглинаються, а для сухої поживні насичені креми. На ретельно очищене обличчя, яке є вже правильно підготовленим для нанесення доглядових засобів, вони будуть поглинатися якісно та зможуть отримати максимальний ефект від тих концентратів, які в них використовуються. Щоденний догляд, який регулярно підтримується, створює вражаючі результати, в особливості натуральна косметика стає улюбленою, адже приємно, коли шкіра не вбирає агресивні хімічні компоненти для того, щоб залишатися здоровою.