Кожному пацієнту з країн Євразії надано унікальну можливість пройти корекцію аутизму дітей будівельними клітинами у МЦ ім. Мардалеішвілі. При цьому вартість процедури в грузинському центрі в рази дешевша, ніж у клініках Франції, Німеччини, Великобританії, які практикують стовбурову терапію. Це пояснюється суворим контролем за ціноутворенням на мед. послуги у Грузії.

Етапи, за якими здійснюється корекція аутизму в Южноукраїнську:

 • Консультація. Лікарі надають інформацію, що цікавить, яка стосується інноваційної технології, особливостей її проведення, ціни та ін.
 • Попередня діагностика. Хоча до трансплантації є всього мінімум протипоказань, обов’язково проводиться індивідуальна діагностика кожного пацієнта.
 • Прибуття до країни. Поїздку можете організувати самі або довірити рішення всіх нюансів відділу центру по роботі з іноземними клієнтами.
 • Синтез базових клітин, що здійснюється із кісткового мозку, крові пуповини.
 • Введення біоматеріалу в стаціонарі медичного центру (використовується загальний вигляд анестезії).
 • Спостереження за станом пацієнта. Його здійснюють кілька днів після процедури.
 • Складання рекомендацій для кожного пацієнта щодо подальшої корекції (консервативної, поведінкової). Дитині знадобляться: заходи, що соціалізують, консультації психолога, прийом медпрепаратів, виконання вправ, що активують роботу мозку.

Очікуваний результат

Корекція аутизму у дитини в Южноукраїнську, виконана грузинськими лікарями введенням регенераційних клітин, дає буквально відразу помітний результат. Клітини приживаються в організмі за 7-14 днів, цей процес є індивідуальним для кожного пацієнта.

Виявляється ефект у врівноваженості, спокої дитини-аутиста. У нього зміцнюється імунітет, виникає інтерес до світу, відзначається підвищення захисної функції організму. Також проявляється емоційна прихильність до родичів, нормалізується психічний стан. Дитина починає краще говорити, покращується функціонування головного мозку.

Зазвичай досягнутий трансплантацією ефект лікарі рекомендують підкріпити процедурами консервативної терапії. Таким чином, отриманий результат зберігається у більшості пацієнтів із РАС до кінця життя.

Способи посилення ефекту від терапії стовбуровими клітинами

Лікарі акцентують увагу на необхідності дотримуватися всіх рекомендацій, наданих докторами МЦ Мардалеішвілі. Також посилити терапевтичний ефект процедури допоможе реабілітаційний курс, проведений в умовах м’якого клімату Грузії на базі одного із спеціалізованих санаторіїв. Для дитини-аутиста можна підібрати одну із багатьох рекреаційних програм у оздоровчому медзакладі.

Переваги особистого звернення до лікарів центру на сайті autism-mmc.com.ua:

 • Отримання відповіді фахівців на питання, як проходить лікування аутизму в Южноукраїнську регенераційними клітинами.
 • Ознайомлення з кожним етапом клітинного лікування.
 • Отримання індивідуального прогнозу після проведення корекції РАС дитини трансплантацією будівельних клітин.
 • Вивчення повного списку документів, результатів проведених діагностик, що необхідні організації поїздки на лікування до Грузії.
 • Рекомендації щодо документів, які знадобляться при перетині кордону, для оформлення візи (у певних випадках).
 • Використання послуг співробітників клініки в організації переїзду до Тбілісі для проходження корекції аутизму.

Швидке, а головне, результативне відновлення здоров’я дитини з аутизмом тепер доступне! Запишіться на корекцію РАС клітинною трансплантацією в медцентр ім. Мардалеішвілі.