Whirlpool — всесвітньо відомий виробник побутової техніки, його пральні машини вважаються одними із найкращих на сучасному ринку. Критеріями успіху бренду є високотехнологічність, практичність, багатофункціональність і енергоефективність його продукції. Інженери компанії постійно працюють над розробленням інноваційних технологій прання та втілюють їх у своїх нових приладах. Частина виробничих потужностей компанії розташована в Польщі, це дає змогу випускати бюджетні версії техніки, що користується попитом у покупців. У цій статті ми детально розглянемо модель типу «соло» цієї італійської торгової марки. У супермаркеті електроніки й побутової техніки Алло.юа можна зручно та вигідно купити пральну машину Whirlpool WRBSB 6228 B UA.

Ключові характеристики

Ця пральна машина належить до категорії вузьких (глибина — 42-47 см). Корпус білого кольору з емальованим покриттям візуально виглядає привабливо, прилад можна легко інтегрувати в інтер'єр і заощадити вільний простір на кухні або у ванній кімнаті. Тип завантаження — Front loader (через люк спереду). Такі машинки також часто називають фронтальними. Модель належить до найвищого класу енергоспоживання A+++, це означає, що суми витрат за електрику будуть істотно меншими. Ємність барабану дає змогу завантажити до 6 кг білизни для одного циклу прання. Image Потужність іверторого двигуна дає можливість виконувати віджим зі швидкістю 1200 об/хв. Його гучність у процесі прання не перевищує 50 дБ, а під час віджиму може збільшуватися до 80 дБ. До речі, виробник пропонує 10-річну гарантію на двигун цієї моделі, для отримання електронного свідоцтва потрібно зареєструвати свій прилад на його офіційному сайті протягом 60 днів після придбання.

Додаткові можливості та функції

Говорячи про просунуті опції моделі Whirlpool WRBSB 6228 B, варто згадати:

  1. Фірмову технологію 6th Sense («шосте відчуття»). Завдяки вбудованим датчикам система визначає об'єм завантаження, тип білизни, матеріал. На основі цих даних штучний інтелект підбирає відповідну програму (з урахуванням температури й кількості обертів), а також розраховує оптимальні витрати електроенергії, води та палива для конкретного циклу. Це дає змогу підвищити якість прання і оптимізувати використання ресурсів.
  2. 16 попередньо налаштованих програм. Серед них: «Швидке прання 30 хв», «Ультраделікатне прання», «Вовна», «Синтетика», «Пухові вироби», «Ковдра» та інші.
  3. Спеціальну програму «Антиалергія». Під час прання із тканин одягу видаляються волоси тварин та різноманітні шкідники: бактерії, віруси, грибки, кліщі, тощо.
  4. Режим «Видалення плям». Особлива динаміка руху барабану дає змогу впоратися зі стійкими забрудненнями.
  5. Функцію «Відкладений старт». Користувач може встановлювати бажаний час запуску циклу прання.

Whirlpool WRBSB 6228 B — багатофункціональна, проста в управлінні пральна машинка фронтального типу від топового бренду, що стане надійним помічником у побуті.