безперебійник для забезпечення роботи опалювального котла

ДБЖ (англійською це UPS) використовуються з метою забезпечити підключеному до мережі обладнанню в ситуації виходу струму за встановлені межі чи навіть загалом при зникненні струму можливості працювати нормально ще якийсь час.

Абревіатура така для назви обрана не випадково. Скорочено вона передає повну назву цих приладів:

  • Джерело (Uninterruptible).
  • Безперебійного (Power).
  • Живлення (Supply).

А далі перейдемо до ознайомлення з критеріями стосовно підбору дбж для котла на сайті магазину Правильне електроживлення.

Ключові критерії вибору дбж для опалювального котла

З'ясували, що ДБЖ називають пристрій, що підключеному до нього обладнанню дає змогу при перепадах струму чи зникненні його загалом ще певний час у звичному режимі продовжувати працювати.

Додатково деякі моделі можуть змінювати напругу та частоту живлення відповідно до рекомендованих параметрів.

Ключові критерії вибору дбж для опалювального котла

Це означає, що спочатку треба з'ясувати, якими параметрами керуватися при виборі дбж для котла, а потім вже обирати серед оптимальних варіантів.

Тобто робиться розрахунок, з'являється чітке розуміння того, що потрібне, а вже після починається вибір.

Звертати увагу на Сан Енерджі (сайт магазину Правильне електроживлення) варто на потужність загальної системи опалення, до якої входять не лише котел, а й:

  • різноманітна автоматика;
  • насос.

Після підрахунку обсягу потрібного живлення до отриманого показника краще додати +20%. Це буде своєрідний запас, щоб пристрою не довелося працювати на межах можливостей. Але дуже великим його робити не треба. Бо такий безперебійник для забезпечення роботи опалювального котла буде з фінансової думки недоцільним матеріальним вкладенням.

Додаткові поради стосовно вибору

Коли здійснюється правильний підбір дбж для опалювальної системи не варто забувати й про можливість відносно підключення додаткового акумулятора. Це допомагає сягнути автономності по максимуму. Якщо є вірогідність дуже тривалих відключень, акумуляторів краще мати кілька, щоб була змога змінювати їх місцями.

Стосовно оптимального типу з запропонованих порада наступна: обираючи джерело безперебійного живлення для газових котлів загалом увагу краще звертати на ДБЖ лінійно-інтерактивного типу. Вони додатково й роль стабілізатора для напруги можуть виконувати, й для тих, хто планує купити сонячні панелі на сайті магазину Правильне електроживлення можуть підійти.

Не всі. Але в більшості. Це радимо з'ясувати при визначенні моделі.

джерело безперебійного живлення для газових котлів

Резервні та офлайнові не варто у випадках підбору для котлів й загалом брати до уваги.

Напругу вони не стабілізують, а додатково ще й електроподачу можуть регулярно затримувати. Це призводить до виходу з ладу загалом котла та всієї системи. Дуже непередбачуваний та небажаний результат.

При цьому слід врахувати, що лінійно-інтерактивний безперебійник для забезпечення роботи опалювального котла при значних та непередбачених коливаннях може навіть і не впоратися. Тож в такого плану випадках оптимальним буде вибір ДБЖ подвійного перетворення.

Так, це придбання не дешеве. Але у ситуації, коли йдеться про проблемну мережу, коли систематично є відключення та просідання напруги, рішення таке стане найефективнішим.

Впевнені, викладені поради та загалом інформація стосовно вибору такого важливого та навіть відповідального (якщо так можна висловитися відносно приладу) ДБЖ для котлів допоможуть надійно підготувати опалювальну систему до використання в важких й непередбачуваних сучасних умовах.

Якщо питання лишаться, поспілкуйтесь з консультантами зручним способом з запропонованих для зв'язку.