Якщо вам треба організувати освітлення в приміщенні, знадобляться відповідні прилади. Якісні світильники на стелю можна придбати тут. Різні моделі пристроїв можуть бути малопомітні та акцентуючі увагу, компактні та великі, для закритих та напіввідкритих кімнат. Вся ця техніка монтується на стелю.

Перед тим, як завітати до магазину і придбати світильник, потрібно чітко визначити вимоги, що висувають до потенційного освітлювального приладу. Також треба виявити його завдання – другорядне чи основне освітлення. Світильник має гармонійно доповнювати інтер'єр. Якщо ви обираєте прилад для основного освітлення, то його декоративна складова відходить на другий план. Головний акцент варто робити на технічні характеристики.

Якщо ж освітлювальний пристрій являє собою лише дизайнерську річ, спочатку необхідно ретельно розрахувати його поєднання з загальним облаштуванням кімнати.

Що враховувати при виборі стельового світильника?

Перед купівлею дослідіть стельову конструкцію на міцність. Особливості стелі – це той аспект, на який треба звертати увагу в першу чергу. Далеко не кожна поверхня в змозі витримати навантаження масивного світильника. Натяжні та підвісні конструкції пристосовані лише для легких світильників.

З точки зору способу монтажу світильники бувають підвісні, накладні, вбудовані. Останні встановлюють в простір між основною та натяжною стелею. Накладні монтують максимально близько до основи. Підвісні вимагають міцної фурнітури для кріплення. Найбільшим попитом користуються накладні та вбудовані моделі.

Важливо звертати увагу на конструкцію світильника. Щоденно дизайнери та інженери винаходять нові конструкторські моделі. Серед них люстри з кришталевим камінням та підвісками, вбудовані світильники, багаторіжкові люстри та багато інших.

Також враховуйте число джерел освітлення. Стельові люстри можуть бути однолампові та багатолампові. В деяких моделях є можливість регулювати потужність освітлення. Важливо для таких приладів встановити відповідні вимикачі.

У різних приладів різна пропускна здатність світлового потоку. Багато чого тут залежить від матеріалу плафону. Краще всього світло проходить через кришталь, скло, пластик. Якщо вас турбує якість освітлення приміщень, зверніть увагу на цей сайт. Тут продають стильні дизайнерські прилади для освітлення за помірну ціну.