Сьогодні в Україні працює велика кількість як невеликих фермерських господарств, так і потужних аграрних холдингів. Наша країна залишається у рейтингах провідних світових сільгоспвиробників. Тому український ринок запчастин для сільськогосподарської техніки є достатньо потужним і урізноманітненим. Іноді важко зорієнтуватися, якому продавцю чи виробнику агротехнічних комплектуючих можна реально довіряти. Однією з компаній, що має позитивну репутацію на цьому ринку, є Приватна виробнича фірма "Урожай", що знаходиться в Харкові, але поставляє запчастини в різні регіони країни. Якщо необхідно відремонтувати висіваючий апарат сівалки, доцільно звернутися саме до каталогу цієї компанії на сайті. Запчастини для сівалок є ключовою спеціалізацією ПВФ "Урожай".

Власне виробництво висіваючих дисків ПВФ "Урожай"

Ця харківська фірма пропонує широкий асортимент запчастин для сівалок від відомих європейських і американських брендів, високоякісна і надійна техніка від яких затребувана серед українських сільгоспвиробників. Однак важливим аспектом діяльності ПВФ "Урожай" є наявність власних виробничих потужностей. Завдяки цьому тут можна замовити диски для сівалок будь-яких конфігурацій та функціональних характеристик. Продукція, що виробляється безпосередньо на підприємстві, має такі параметри:

  • виготовляється з високоякісної сталі;
  • має значний експлуатаційно-робочий ресурс;
  • при виробництві підлаштовується під конкретний вид чи модель сівалки;
  • виготовляється по індивідуальним вимогам кожного замовника.

На всю продукцію компанія надає відповідні гарантійні зобов'язання.

Переваги купівлі запчастини для сільськогосподарської техніки у харківської компанії "Урожай"

ПВФ "Урожай" має позитивну репутацію серед сільськогосподарських виробників з різних регіонів України. Продукція, що реалізується компанією, має високу якість та конкурентну вартість. Які б запчастини не купувалися (виробництва самої фірми, чи іншого вітчизняного або закордонного бренду), вони обов'язково будуть мати високі експлуатаційні та виробничі характеристики.

Якщо відвідати сторінку http://urshop.com.ua/ua, можна підібрати якісні запчастини до сільськогосподарської техніки різного призначення. Компанія "Урожай" гарантує відповідність всієї продукції, що реалізується, високим виробничим та експлуатаційним стандартам.