Для оснащення будинків використовують виключно якісні та безпечні будівельні матеріали. Щоб приміщення стало теплим та комфортним встановлюються металопластикові вікна, стіни обшиваються теплоізолюючими панелями з пінопласту чи базальтової вати. Щоб надати будинку естетичного зовнішнього вигляду, його стіни обшивають профнастилом або альтернативними профільованими панелями, а дах покривають черепицею.

Металоцерепиця є одним з найкращих матеріалів, що використовуються для будування дахів побутових та житлових приміщень. При виконанні покрівельних робіт ухил даху має бути не менше 12 градусів, бо тільки так можна достигнути максимальної ефективності матеріалу. Для виробництва такого покрівельного матеріалу використовують міцну та надійну сталь (алюміній, мідь), яка має товщину близько 0,5 мм. Після стадії плющення на спеціальному обладнанні, металевий лист приймає гарну форму, що схожа на керамічну черепицю. Поверх профільованого листа наносять спеціальне покриття, яке виконує декоративну та захисну функцію. Керамічний шар не боїться снігу, дощу та не втрачає своєї привабливості на протязі багатьох років. Подивитися, який вигляд має металочерепиця - http://dahstroy.com.ua/catalog/metalocherepicya, ви завжди зможете на сторінках офіційного сайту компанії Дахстрой, що пропонує швидку доставку в такі міста, як Луцьк, Рівне , Сарни та Хмельницький.

На сьогоднішній день якісна металочерепиця пропонується багатьма компаніями. Найпопулярнішими є торгівельні марки Ruukki, ArcelorMittal, Сталекс и US Steel Kosice. В асортименті виробників можна знайти декілька модифікацій, що відрізняються ступенем жорсткості, висотою хвилі та покриттям. Металочерепиця Ruukki виробляється з оцинкованої сталі та захищається полімерним покриттям, завдяки чому є особливо зносостійкою. Кількість цинку в такому листі складає 275 г / м2, що є найвищим показником на європейському ринку. В залежності від покриття, на матеріал надається гарантійний термін в 5 – 10 років. Також фінський виробник надає 50 гарантії на наскрізну корозію.

Профільовані листи ТМ Arcelor Mittal мають товщину 0,45-0,5 мм, а кількість цинку в них складає 220 г / м2. Продукція компанії виробляється в Польщі та Німеччині.

Вітчизняна компанія Сталекс виробляє профнастил зі сталі німецького та французького виробництва, тому матеріал має європейську якість. Товщина профільованого листа становить не менше 0,5 мм, а кількість цинку в складі – 225 г / м2.

Листи від торговельної марки US Steel Kosice мають глянцеве або матове полімерне покриття, товщина якого становить 25 - 35 мкн. Вміст цинку в такому листі – 180 г / м2.