У класичному уявленні гроулер - ємність або фляга багаторазового використання з товстими стінками. Її виготовляють із різних матеріалів: скло, кераміка, нержавіюча сталь. Таке пристосування дає змогу зберегти пиво свіжим протягом кількох днів.

Трохи історії

Нині гроулер - фляга з металу або скляний бутель із товстими стінками та надійною, герметичною кришкою. Однак перші згадки про ємності датуються кінцем 19 століття. Тоді деякі шанувальники пінного напою любили пити його не в пабах, а вдома. Пиво на винесення розливається в заздалегідь захоплені спеціальні оцинковані ємності з кришками. У процесі транспортування останні гриміли, через що і з'явилася назва - гроулер (growler).

Різновиди гроулерів

Якщо говорити про металеві ємності, варто відзначити два різновиди: з краником і без нього. Останні, як правило, за обсягом не перевищують 2 літри. Передбачається, що пиво, яке перебуває в такій посудині, необхідно випити протягом кількох годин після відкупорювання.

Гроулери з краником бувають різних обсягів. Пінне в них може зберігатися протягом 2-3 діб після першого відкриття (якщо були дотримані всі умови правильного наливу напоїв в гроулер).

Якщо ви справжній шанувальник якісного пінного напою або шукаєте пам'ятний і корисний подарунок для любителя хорошего пива - гроулер стане прекрасним придбанням. Щоб купити ємність з нержавійки за максимально вигідною вартістю - звертайтеся в My-Beer. Тут великий вибір якісної продукції за приємними цінами.

Переваги гроулерів

Ось кілька причин, заради яких варто купити гроулер.

  • Зручність. Всі любителі пива гідно зможуть оцінити найвищий ступінь комфорту від використання цієї ємності. Причому це стосується як експлуатації, так і транспортування.
  • Міцність. Вироби з нержавіючої сталі практично вічні.
  • Універсальність. У подібну флягу можна наливати не тільки пиво. Вона підходить практично для будь-якого напою.
  • Елементарність догляду. Після використання досить промити "бідончик" теплою водою з миючим засобом і просушити.

Також варто відзначити екологічність гроулерів. Ви використовуєте цю ємність безліч разів, що на відміну від пластикових пляшок і алюмінієвих банок (які не завжди потрапляють у переробку) абсолютно не шкодить природі.