Новини компаній
13:00, 27 серпня
Як вибирати якісні, безпечні та екологічні товари для тварин
Новини компаній
Багато власників домашніх тварин — котів, собак, гризунів, пташок — піклуються не тільки про те, щоб у домашніх улюбленців був найкращий корм, а й намагаються знайти найбезпечніші супутні товари для них, а також ті товари для тварин, які є екологічними та безпечними. У цій статті ми поділимося з вами інформацією про те, як знайти такі зоотовари і на що звернути увагу при виборі товарів для свого улюбленця.
Чому важливо вибирати якісні, безпечні та екологічні товари для улюбленців?
Перша і найважливіша причина — це безпека вашого домашнього улюбленця. Якщо іграшка, засіб догляду чи навіть лежанка виготовлена з матеріалів, які містять шкідливі речовини, наприклад, бісфенол чи полівінілхлорид (а таких товарів на ринку, повірте, є дуже багато), це може зашкодити вашій тварині. І не тільки тоді, коли вона з'їсть або буде гризти цю іграшку, а й, наприклад, під час нагрівання, коли собака буде бавитися іграшкою на сонці або коли її лежанка буде на сонці. Тож вибір екологічних та безпечних товарів — це запорука здоров'я вашого улюбленця.
Друга причина — це те, що якісні товари будуть служити вам довше, а отже, ви зможете витрачати менше грошей на догляд за собакою, котом чи іншою домашньою твариною. Наприклад, якісні іграшки чи якісні гребінці та щітки для тварин можуть служити вам декілька років, натомість неякісні потрібно замовляти в магазині кожні декілька місяців.
Третя причина — це те, що утримання домашнього улюбленця приблизно прирівнюється за наслідком для екології до володіння автомобілем. Так, все правильно — утримання домашніх улюбленців залишає дуже великий вуглецевий слід і має великий вплив на екологію. Це пов'язано з тим, що для доставки та виробництва товарів та кормів для тварин потрібно багато природних ресурсів. І, звісно, ми не говоримо про те, що є особливості догляду за домашніми тваринами, які несуть більше шкоди. Наприклад, якщо коти на самовигулі, вони дуже часто знищують гнізда птахів, можуть знищувати кажанів, гризунів зникаючих видів та інших тварин, які є важливою частиною екосистеми.
Проте не засмучуйтеся, є багато способів зробити догляд за вашим улюбленцем більш екологічним та безпечним.
Крок 1. Перевіряйте склад всіх товарів для домашніх тварин
Здебільшого ми дуже ретельно перевіряємо склад кормів для тварин, але значно рідше ми дивимося на склад та матеріали, з яких виготовлені іграшки, товари для догляду тощо. Тож якщо в складі є бісфенол, полівінілхлорид, парабени, фталати, штучні ароматизатори в засобах гігієни для тварин, від таких товарів краще відмовитися.
Крок 2. Вибирайте товари і продукти перевірених виробників, які дають гарантію на свої вироби
Здебільшого такі товари для тварин будуть дорожчими, але завдяки гарантії ви можете бути певні, що цей продукт вам прослужить достатньо довго. Це може бути як іграшка, лежак, щітка чи гребінець. Якщо ж ви хочете придбати екологічні засоби для купання чи для грумінгу, віддавайте перевагу органічним засобам з відповідною сертифікацією. Ці засоби будуть і більш безпечними для вашого улюбленця, і є більш безпечними для екології.
Крок 3. Пакування має значення. Вибирайте товари для тварин, які виготовлені з матеріалів, що переробляються, а також які упаковані в упаковку, що переробляється
Наприклад, в Україні переробляється папір, метал, скло, поліпропілен, щільний пластик, “кульочки”, бульбашкова плівка, стрейч-плівка та деякі інші матеріали. Натомість тонкий твердий поліетилен, в який часто пакують іграшки в зоомагазинах, не переробляється. Так само не переробляється полівінілхлорид, з якого часто роблять деякі щітки та деякі іграшки для собак і котів. Є список інших матеріалів, які піддаються переробці, але далеко не всі. І навіть якщо на упаковці чи товарі для тварини вказано, що це матеріал, який переробляється, не завжди це є правдою. Також відмовляйтеся від зоотоварів, на упаковці яких не вказано, з чого зроблений той чи інший товар.
Крок 4. Вибирайте локальні магазини для доставки товарів та замовляйте більше за один раз
Так само гарною порадою є замовляти зоотовари з запасом, щоб зменшити кількість доставок, а відповідно і вуглецевий слід. Ще одна порада — замовляти зоотовари у локальних виробників, а також у локальних магазинах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
9 вересня
live comments feed...